gāmata "Aizmirsto valodu suņu praksē" ed. Galaxy

  • gāmata "Aizmirsto valodu suņu praksē" ed. Galaxy
ražotājs: Produkt archiwalny
Produkta kods: 10639
5,98 €
/ gab.

Viegla preču atgriešana

Pirkt un pārbaudīt mierīgi mājās. Tās ietvaros 30 Jūs varat izstāties no līguma, nenorādot iemeslus.
Rādīt detaļas
30 dienas, lai atkāptos no līguma
Svarīgākais ir jūsu iepirkšanās apmierinātība. Jūs varat atgriezt no mums pasūtītos produktus 30 dienas, nenorādot iemeslu.
Nav stresa un neuztraucieties
Pateicoties integrācijai mūsu veikalā ar lētu atdevi no poļu pastu, jūs pērkat bez stresa un uztraukties, ka no nopirkto preču atgriešanās būs problemātiska.
Vienkāršs atgriešanas vednis
Visi atgriežas mūsu veikalā tiek apstrādāti ar vienkāršu atgriešanās vednis, kas dod jums iespēju nosūtīt mums atmaksājams paketi.

Autors:Jen Феннелл
Tulkojums: Anna Bazel
Nosaukums oriģināls:The Practical Dog Klausītājs
Foto: vairāki desmiti foto no autora arhīva

Apakšvirsraksts: Kā 30 dienas, lai izveidotu reālu saikni ar savu suni!
Otrā daļa grāmatu "Aizmirsto valodu suņiem"

No dienas uz dienu, 30 dienas pēc kārtas katrs suņa īpašnieks var uzzināt, harmonisku un bezkonfliktowej sadarbību ar savu mīļoto mājdzīvniekiem...

Unikalitāti, ar kuru Jen Феннелл prot saprast suņu izraisīja milzīgu atzinību acīs dzīvnieku mīļotājiem visā pasaulē. Izstrādāts, jums ir metode, kas pilnīgi jaunā gaismā parādījās cilvēka attiecības ar suni, iepazīstināja ar savu debijas grāmatā : "Aizmirsto valodu suņiem - kā saprast cilvēka labāko draugu". Šī grāmata uzreiz kļuva par pasaules bestselleru, bet, lai suņu īpašniekiem ir bijis iedvesmas avots, lai citu skatījumu uz savu četrkājaino draugu. Savu kārtējo grāmatu Jānis ne tikai sīkāk pēta noslēpumus suņu valodu, bet, pirmkārt, idejas, kas ir pamatā tās metodes tiek atzītas formu vienkāršu, lai veiktu padomi un vingrinājumi, kas katram suņa īpašniekam ļaus noteikt jaunu un apmierinoši attiecības ar labāko draugu cilvēka. "Aizmirstā valoda suņu darbībā" ir parādīts, kā izstrādātā Jan metode ir piemērota par katru dienu, māca, ko vajadzētu darīt, ja mēs pieņemam jaunu suni zem mūsu jumta, kad mēs iziet ar viņu pastaigā, vai tad, kad mūsu biedrs padara mums nepatikšanas. Pateicoties šai grāmatai, katrs suņa īpašnieks 30 dienu laikā var iemācīties to, ko varēs izmantot atlikušo dzīvi kopā ar suni. Grāmata ir bagātīgi ilustrēts ar fotogrāfijām, kas palīdzēs jums labākajā izpratnē un piemērošanā aprakstīts šeit metodi. Jānis noved savā grāmatā šādi piemēri, ņemti no tās bagāto pieredzi darbā ar suņiem, kas sagādāja problēmas saviem īpašniekiem. Dzīvnieku mīļotāji, tie dod daudz pārtikas pārdomām, daudzi no tiem-tas ir, stāsts ir ļoti smieklīgi, bet ir arī tādi, kas ar savu tragizmem var sarūgtināt nav viena cilvēka.

Formāts: 17,50 x 24,80 cm
Lappušu skaits: 200
Saistoši: hardcover
Papīrs: ofseta
Izlaiduma gads: 2002
Izdevums: II
EAN: 5 978387 914591
ISBN: 83-87914-59-2

Tehniskie parametri:
Kategoria:
Dla psa
Waga opakowania:
200 g - 499 g
Jautāt par produktu

Ja iepriekš aprakstītais apraksts jums nav pietiekams, lūdzu, nosūtiet mums savu jautājumu par šo produktu. Mēs centīsimies atbildēt pēc iespējas ātrāk.

Dati tiek apstrādāti saskaņā ar konfidencialitātes politika. Iesniedzot tos, jūs piekrītat tās noteikumiem.

Ir nepieciešami lauki, kas atzīmēti ar zvaigznīti
Mūsu klientu viedokļi
Vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu pakalpojumus saskaņā ar Politika attiecībā uz sīkdatnēm. Pārlūkprogrammā varat norādīt glabāšanas vai piekļuves sīkdatnēm nosacījumus.
Es saprotu
pixel