gāmata "Terjeri. Jack Russell Terjers, Parson Rasela Terjers" ed. Macot-Preses

  • gāmata "Terjeri. Jack Russell Terjers, Parson Rasela Terjers" ed. Macot-Preses
ražotājs: Produkt archiwalny
Produkta kods: 19665
3,32 €
/ gab.

Viegla preču atgriešana

Pirkt un pārbaudīt mierīgi mājās. Tās ietvaros 30 Jūs varat izstāties no līguma, nenorādot iemeslus.
Rādīt detaļas
30 dienas, lai atkāptos no līguma
Svarīgākais ir jūsu iepirkšanās apmierinātība. Jūs varat atgriezt no mums pasūtītos produktus 30 dienas, nenorādot iemeslu.
Nav stresa un neuztraucieties
Pateicoties integrācijai mūsu veikalā ar lētu atdevi no poļu pastu, jūs pērkat bez stresa un uztraukties, ka no nopirkto preču atgriešanās būs problemātiska.
Vienkāršs atgriešanas vednis
Visi atgriežas mūsu veikalā tiek apstrādāti ar vienkāršu atgriešanās vednis, kas dod jums iespēju nosūtīt mums atmaksājams paketi.

Nosaukums: "Terjeri. Jack Russell Terjers, Parson Rasela Terjers"
autors: Kamila Brodowska

izdevniecība: Macot-Preses

Mazs, talantīgs un nenogurdināmi, enerģijas pilns suns, kāda ir Parsons Rasela Terjers, tika audzēti ar nolūku, lai medības. Lai gan ne visi Parsons Rasela terjeri bija iespēja pierādīt savu talantu, lai medības, lapsas, suņi šīs šķirnes ir pienācis, par laimi, citus nodarbinātību. Šodien Parsons Rasela terjeri ir cienījama biedriem, suņiem stróżującymi palīgi mājās un выставочными, umilając ģimenes dienas priecīga dokazywaniem, sajūsmu un spontanicznością. Grāmata satur īpašu, ļoti nepieciešamību zināšanas par terierach Parsons Rasels, to izcelsmi, raksturu un paraugu šķirnes un to pareiza izvēle, uztura mācību, veselības profilaksi un uzvedībā. Nepieredzējuši īpašnieki varēs izmantot padomus, kā cīnīties ar izplatīta viņas kucēnu, kā sagatavoties jūsu mājas pieņemt jaunu iemītnieku un kā risināt iespējamās problēmas, kas var rasties kopā ar kucēna. Papildu priekšrocība ir vairāk kā 135 krāsainu ilustrāciju – patīkams acīm un veic informatīvo funkciju. Svarīga informācija un noderīgi padomi tika piešķirti, pateicoties tam, lasītājam ir viegli sasniedz zināšanas, kas atvieglo dzīvi Parsons Russell Terrierem. Neatkarīgi no tā, vai runa ir par pētījumu atbilstību tīrība mājās, diskomfortu, alerģiskas reakcijas vai problēmas ar blusām, grāmata palīdzēs atrisināt grūtības, pateicoties padomiem, no kuriem ieguvēji būs kā īpašnieks kucēnu, kā pieaugušam sunim. Šo pamācību, ko iesaka, lai labākajiem audzētājiem un укротителей, viņš ir iegādāties katru jaunais īpašnieks Parsons Russell Terriera. Tiek apspriesti šādi jautājumi: - izcelsme Parsons Russell Terriera; - raksturojums šķirnes; - šķirnes standarts; - kucēns; - ikdienas kopšana; - izpētīt tīrības un apmācības; - profilakse un veselības aprūpes; - ja jūsu Parsons Rasela Terjers noveco; - rēķinu, Parson Russell Terriera; - izpratni par sava suņa uzvedību.

48 lapas

Tehniskie parametri:
Kategoria:
Dla psa
Rasa:
Jack Russel
Waga opakowania:
0 g - 200 g
Jautāt par produktu

Ja iepriekš aprakstītais apraksts jums nav pietiekams, lūdzu, nosūtiet mums savu jautājumu par šo produktu. Mēs centīsimies atbildēt pēc iespējas ātrāk.

Dati tiek apstrādāti saskaņā ar konfidencialitātes politika. Iesniedzot tos, jūs piekrītat tās noteikumiem.

Ir nepieciešami lauki, kas atzīmēti ar zvaigznīti
Mūsu klientu viedokļi
Vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu pakalpojumus saskaņā ar Politika attiecībā uz sīkdatnēm. Pārlūkprogrammā varat norādīt glabāšanas vai piekļuves sīkdatnēm nosacījumus.
Es saprotu
pixel