Grāmata "Kukaiņi" ed. Egros

  • Grāmata "Kukaiņi" ed. Egros
ražotājs: Egros
Produkta kods: 19684
3,10 €
/ gab.

Viegla preču atgriešana

Pirkt un pārbaudīt mierīgi mājās. Tās ietvaros 30 Jūs varat izstāties no līguma, nenorādot iemeslus.
Rādīt detaļas
30 dienas, lai atkāptos no līguma
Svarīgākais ir jūsu iepirkšanās apmierinātība. Jūs varat atgriezt no mums pasūtītos produktus 30 dienas, nenorādot iemeslu.
Nav stresa un neuztraucieties
Pateicoties integrācijai mūsu veikalā ar lētu atdevi no poļu pastu, jūs pērkat bez stresa un uztraukties, ka no nopirkto preču atgriešanās būs problemātiska.
Vienkāršs atgriešanas vednis
Visi atgriežas mūsu veikalā tiek apstrādāti ar vienkāršu atgriešanās vednis, kas dod jums iespēju nosūtīt mums atmaksājams paketi.

Nosaukums: "Kukaiņi būrī"

Autors: Jolanta Белецка, Andrejs Budziszewski

Šī grāmata satur diezgan lielu devu zināšanas kā galveno noderīgu iesācējam terraryście, kā arī informāciju, kas nodarbojas ar saglabātu kukaiņu un kas paredzēti, lai nedaudz vairāk pieredzējušiem audzētājiem. Uzrakstīts diezgan vienkārša valoda, to lasot nenogurst lasītājs. Satur īsu raksturojumu kopas kukaiņiem, kas skar tēmu būvniecības insektariów, ir izklāstīti pamatprincipi saturu un vaislas kukaiņi (īpaši, ja runa ir par to pareizu uzturu). Liels viņas priekšrocība ir tas, kas norāda, kur un kādā veidā var piesaistīt kukaiņu vairošanās, kā arī kam pievērst uzmanību, tos iegādājoties. Tas arī ir diezgan liela (kā polskojęzyczną literatūru) kopa apraksti sugu vaislas kukaiņu vietējo un eksotisko. Apraksti atrodas sistemātiski, un katrs ir apspriests vairākas kukaiņu ievada īss raksturojums. Bez tam, grāmata satur aprakstus vaislas galvenās sugas kukaiņu ēšanas un sarakstu valsts kukaiņu sugu, ko aizsargā likums.

 

 

Tehniskie parametri:
Kategoria:
Terrarystyka
Waga opakowania:
0 g - 200 g
Jautāt par produktu

Ja iepriekš aprakstītais apraksts jums nav pietiekams, lūdzu, nosūtiet mums savu jautājumu par šo produktu. Mēs centīsimies atbildēt pēc iespējas ātrāk.

Dati tiek apstrādāti saskaņā ar konfidencialitātes politika. Iesniedzot tos, jūs piekrītat tās noteikumiem.

Ir nepieciešami lauki, kas atzīmēti ar zvaigznīti
Mūsu klientu viedokļi
Vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu pakalpojumus saskaņā ar Politika attiecībā uz sīkdatnēm. Pārlūkprogrammā varat norādīt glabāšanas vai piekļuves sīkdatnēm nosacījumus.
Es saprotu
pixel