Grāmata "Ārija, równaj!" ed. Galaxy

  • Grāmata "Ārija, równaj!" ed. Galaxy
ražotājs: Produkt archiwalny
Produkta kods: 20202
4,94 €
/ gab.

Viegla preču atgriešana

Pirkt un pārbaudīt mierīgi mājās. Tās ietvaros 30 Jūs varat izstāties no līguma, nenorādot iemeslus.
Rādīt detaļas
30 dienas, lai atkāptos no līguma
Svarīgākais ir jūsu iepirkšanās apmierinātība. Jūs varat atgriezt no mums pasūtītos produktus 30 dienas, nenorādot iemeslu.
Nav stresa un neuztraucieties
Pateicoties integrācijai mūsu veikalā ar lētu atdevi no poļu pastu, jūs pērkat bez stresa un uztraukties, ka no nopirkto preču atgriešanās būs problemātiska.
Vienkāršs atgriešanas vednis
Visi atgriežas mūsu veikalā tiek apstrādāti ar vienkāršu atgriešanās vednis, kas dod jums iespēju nosūtīt mums atmaksājams paketi.

Autors: JACEK GAŁUSZKA
Lappušu skaits: 112
Formāts: 143 x 205
Iesējums: mīksts

Visiem, kas maijā problēma ar suņiem szarpiącymi pavadas man ir laba ziņa, jūs varat uzzināt, mūsu četrkājaino staigāšanu uz brīvā pavadā, tāpat kā mēs esam iemācījušies, kā tās vilkt. Tikai jāzina, KĀ to darīt un patstāvīgi, prasme viņam ir dažas pamata refleksu, kas novērš натяжении pavadas.

Grāmatā Ārija, równaj! Katrs suņa īpašnieks atrod dažādas "patenti" bez pavadas. Vadoties no tā, ka vieglāk ir kontrolēt pāris grami smadzeņu, nekā vairāki desmiti kilogramu muskuļu, tika iesniegti visbiežāk sastopamās kļūdas un problēmas, kas ir saistītas ar rīcību suni uz pavadas un veidus, kā tos novērst un atrisināt.


Jacek Gałuszka treneris un behawiorysta parādīja (un pierādīja ar piemēriem), ka suņi ļoti patīk pozitīvi, apmācība. Dabiska tieksme suņu apmācībās izmantoja autoru Programmā Pozitīvu suņa Apmācībai "Lira". No 2009. gada šī programma ar lieliem panākumiem strādāt dzīvnieku patversmē Bidgoščā. Šajā jomā galveno paklausība (un pat elementus, veiklība), iemācot šodien ļoti daudz suņu, kas agrāk nebija lielu izredžu adoptēt. Lielākā daļa no tiem jau ir jaunas mājas. Ieteiktu mācību metodes, ko piedāvā Džeka Gałuszkę. Suņi mācās un spēlē vienlaicīgi, bet mums, īpašniekiem paveras jauna pasaule – pasaule ir specifiska, dziļa vienošanos starp собачьим māceklis un viņa cilvēka skolotāju.

Isabella Szolginia
treneris, behawiorystka COAPE, direktors dzīvnieku patversmes Bidgoščā, Priekšsēdētājs NU, ANIMALS, oe Bidgoščā.


Lasot grāmatu, Ārija, równaj! Džeka Gałuszki jūtama milzīga mīlestība autora pret suņiem, bet arī ar retu spēju efektīvi nodot zināšanas par mūsu czworonogach. Izdevums satur daudz efektīvas metodes un vingrinājumi, kas ir prasmīgu ieviešanu piepildīsies sapnis daudziem suņu īpašniekiem: pastaiga bez pavadas. Un tas uz abpusēju prieku – cilvēku un suni...

Adam Metāls
mūziķis, komponists, žūrijas loceklis programmas Must be the music, suņu mīlētāji


Jacek Gałuszka iepazīstina mūs ar domu - "sunīši" pasaulē. Attīsta mums, cilvēkiem un paplašina mūsu zināšanas par pasauli.

KORA

Tehniskie parametri:
Kategoria:
Dla psa
Waga opakowania:
200 g - 499 g
Jautāt par produktu

Ja iepriekš aprakstītais apraksts jums nav pietiekams, lūdzu, nosūtiet mums savu jautājumu par šo produktu. Mēs centīsimies atbildēt pēc iespējas ātrāk.

Dati tiek apstrādāti saskaņā ar konfidencialitātes politika. Iesniedzot tos, jūs piekrītat tās noteikumiem.

Ir nepieciešami lauki, kas atzīmēti ar zvaigznīti
Mūsu klientu viedokļi
Vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu pakalpojumus saskaņā ar Politika attiecībā uz sīkdatnēm. Pārlūkprogrammā varat norādīt glabāšanas vai piekļuves sīkdatnēm nosacījumus.
Es saprotu
pixel