gāmata "Ārija!" ed. Galaxy

  • gāmata "Ārija!" ed. Galaxy
ražotājs: Galaktyka
Produkta kods: 27804
2,81 €
/ gab.

Viegla preču atgriešana

Pirkt un pārbaudīt mierīgi mājās. Tās ietvaros 30 Jūs varat izstāties no līguma, nenorādot iemeslus.
Rādīt detaļas
30 dienas, lai atkāptos no līguma
Svarīgākais ir jūsu iepirkšanās apmierinātība. Jūs varat atgriezt no mums pasūtītos produktus 30 dienas, nenorādot iemeslu.
Nav stresa un neuztraucieties
Pateicoties integrācijai mūsu veikalā ar lētu atdevi no poļu pastu, jūs pērkat bez stresa un uztraukties, ka no nopirkto preču atgriešanās būs problemātiska.
Vienkāršs atgriešanas vednis
Visi atgriežas mūsu veikalā tiek apstrādāti ar vienkāršu atgriešanās vednis, kas dod jums iespēju nosūtīt mums atmaksājams paketi.

Lappušu skaits: 96
Formāts: 143 x 205
Iesējums: mīksts
Datums: 16.05.2013

Dažreiz mūsu извесный dara daudz problēmu: tie iznīcina dzīvokli, izrakt bedres dārzā, pakaļdzīšanās par mašīnām, steidzas uz citiem suņiem vai cilvēkiem. Tas ir kaitinošas un nomākta, un dažreiz pat bīstami. Interesanti, kā ar to cīnīties?

Atbildes jūs atradīsiet šajā grāmatā! Tas ļaus jums saprast, kāpēc jūsu pet izpaužas nevēlamu uzvedību, un pateiks, kā pašam tikt ar tām galā. Sarakstīta vienkāršā un saprotamā veidā izskaidro rašanās mehānismi visbiežāk problēmas ar aizbilstamajiem (piemēram, pārmērīga szczekliwości, agresijas, separācijas trauksme), kā arī nodrošina efektīvas metodes to novēršanai.

Pateicoties grāmatā Ārija, NĒ! jūs arī uzzināsiet, kādas ir vajadzības, jūsu suns, un veidot ar to labāko attieksmi, kas ļaus vairāk laimīgu, bezrūpīgu dzīvi, un tev, un tavam ulubieńcowi.
Piedāvātie tajā risinājumu, var ar panākumiem lietot pat ar minimālu ieguldījumu no jūsu puses. Visi bija mani vairākkārt pārbaudīti, un, pats galvenais, ka strādā!

Jacek Gałuszka, behawiorysta, treneris

Tehniskie parametri:
Kategoria:
Dla psa
Waga opakowania:
200 g - 499 g
Jautāt par produktu

Ja iepriekš aprakstītais apraksts jums nav pietiekams, lūdzu, nosūtiet mums savu jautājumu par šo produktu. Mēs centīsimies atbildēt pēc iespējas ātrāk.

Dati tiek apstrādāti saskaņā ar konfidencialitātes politika. Iesniedzot tos, jūs piekrītat tās noteikumiem.

Ir nepieciešami lauki, kas atzīmēti ar zvaigznīti
Mūsu klientu viedokļi
Vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu pakalpojumus saskaņā ar Politika attiecībā uz sīkdatnēm. Pārlūkprogrammā varat norādīt glabāšanas vai piekļuves sīkdatnēm nosacījumus.
Es saprotu
pixel