DAKO-ART Chews ir dabiski grauzēju 90g

  • DAKO-ART Chews ir dabiski grauzēju 90g
ražotājs: Dako-Art
Produkta kods: 9552
0,92 €
/ gab.

Viegla preču atgriešana

Pirkt un pārbaudīt mierīgi mājās. Tās ietvaros 30 Jūs varat izstāties no līguma, nenorādot iemeslus.
Rādīt detaļas
30 dienas, lai atkāptos no līguma
Svarīgākais ir jūsu iepirkšanās apmierinātība. Jūs varat atgriezt no mums pasūtītos produktus 30 dienas, nenorādot iemeslu.
Nav stresa un neuztraucieties
Pateicoties integrācijai mūsu veikalā ar lētu atdevi no poļu pastu, jūs pērkat bez stresa un uztraukties, ka no nopirkto preču atgriešanās būs problemātiska.
Vienkāršs atgriešanas vednis
Visi atgriežas mūsu veikalā tiek apstrādāti ar vienkāršu atgriešanās vednis, kas dod jums iespēju nosūtīt mums atmaksājams paketi.

Protams chews grauzējiem ir maisījums zariņi augļu koki (ābeles un bumbieres). To uzdevums ir nodrošināt, lai visiem grauzējiem, kā arī trušiem apstrādes iespējas arvien pieaugošās griezēji.
Šis produkts ir īpaši vērtīga, jo tā dabas avots. Par lomu materiāla ogryzania un nodiluma griezēji mizas, augļu koki ir ļoti bagāta ar vitamīnu un citas minerālvielas, kā arī šķiedrvielas, kas nepieciešamas, lai uzturētu zarnu mikrofloras grauzējiem.

Īpaši ieteicams padeve gryzaków krolikom, koszatniczkom, myszoskoczkom, świnkom jūras un szynszylom

Tehniskie parametri:
Rodzaj produktu:
Pokarm
Waga opakowania:
0 g - 200 g
Jautāt par produktu

Ja iepriekš aprakstītais apraksts jums nav pietiekams, lūdzu, nosūtiet mums savu jautājumu par šo produktu. Mēs centīsimies atbildēt pēc iespējas ātrāk.

Dati tiek apstrādāti saskaņā ar konfidencialitātes politika. Iesniedzot tos, jūs piekrītat tās noteikumiem.

Ir nepieciešami lauki, kas atzīmēti ar zvaigznīti
Mūsu klientu viedokļi
Vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu pakalpojumus saskaņā ar Politika attiecībā uz sīkdatnēm. Pārlūkprogrammā varat norādīt glabāšanas vai piekļuves sīkdatnēm nosacījumus.
Es saprotu
pixel