DAKO-ART Kaļķi, lai grauzējiem - mazais kubs, 40g

  • DAKO-ART Kaļķi, lai grauzējiem - mazais kubs, 40g
ražotājs: Dako-Art
Produkta kods: 9582
0,32 €
/ gab.

Viegla preču atgriešana

Pirkt un pārbaudīt mierīgi mājās. Tās ietvaros 30 Jūs varat izstāties no līguma, nenorādot iemeslus.
Rādīt detaļas
30 dienas, lai atkāptos no līguma
Svarīgākais ir jūsu iepirkšanās apmierinātība. Jūs varat atgriezt no mums pasūtītos produktus 30 dienas, nenorādot iemeslu.
Nav stresa un neuztraucieties
Pateicoties integrācijai mūsu veikalā ar lētu atdevi no poļu pastu, jūs pērkat bez stresa un uztraukties, ka no nopirkto preču atgriešanās būs problemātiska.
Vienkāršs atgriešanas vednis
Visi atgriežas mūsu veikalā tiek apstrādāti ar vienkāršu atgriešanās vednis, kas dod jums iespēju nosūtīt mums atmaksājams paketi.

Kubiņu minerālu-известняковая.

Dabisku vajadzību grauzējiem pastāvīgi ogryzanie, kas nepieciešams, lai apstrādātu nepārtraukti pieaug griezēji. Dažādas cietiem produktiem, kas atrodas dabiskajā vidē grauzējiem nodrošina viņiem iespēju uzturēt vajadzīgajā garumā šo zobu. Turklāt, šis produkts ir avots kalcija un citu minerālvielu, kas nepieciešamas, lai pareizu kaulu attīstībai sistēmu jūsu mājdzīvniekiem, kā arī uzturētu to pie labas veselības un darbspēju

Tehniskie parametri:
Kategoria:
Dla chomika
Rodzaj produktu:
Pokarm
Waga opakowania:
0 g - 200 g
Jautāt par produktu

Ja iepriekš aprakstītais apraksts jums nav pietiekams, lūdzu, nosūtiet mums savu jautājumu par šo produktu. Mēs centīsimies atbildēt pēc iespējas ātrāk.

Dati tiek apstrādāti saskaņā ar konfidencialitātes politika. Iesniedzot tos, jūs piekrītat tās noteikumiem.

Ir nepieciešami lauki, kas atzīmēti ar zvaigznīti
Mūsu klientu viedokļi
Vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu pakalpojumus saskaņā ar Politika attiecībā uz sīkdatnēm. Pārlūkprogrammā varat norādīt glabāšanas vai piekļuves sīkdatnēm nosacījumus.
Es saprotu
pixel