AQUA EL Acti Pond Basic - galvenā barība dīķa zivīm, 2l (maiss)

  • AQUA EL Acti Pond Basic - galvenā barība dīķa zivīm, 2l (maiss)
ražotājs: Aqua El
Produkta kods: 15598
2,33 €
/ gab.

Viegla preču atgriešana

Pirkt un pārbaudīt mierīgi mājās. Tās ietvaros 30 Jūs varat izstāties no līguma, nenorādot iemeslus.
Rādīt detaļas
30 dienas, lai atkāptos no līguma
Svarīgākais ir jūsu iepirkšanās apmierinātība. Jūs varat atgriezt no mums pasūtītos produktus 30 dienas, nenorādot iemeslu.
Nav stresa un neuztraucieties
Pateicoties integrācijai mūsu veikalā ar lētu atdevi no poļu pastu, jūs pērkat bez stresa un uztraukties, ka no nopirkto preču atgriešanās būs problemātiska.
Vienkāršs atgriešanas vednis
Visi atgriežas mūsu veikalā tiek apstrādāti ar vienkāršu atgriešanās vednis, kas dod jums iespēju nosūtīt mums atmaksājams paketi.

PondBasic - galvenā Barība zivju dīķa.

Barība ir galvenais dīķa zivis zimnowod miem, piemēram, karūsas, zelta zivtiņas, karpas koi, virves un orfy. Pateicoties formā peldošo nūjiņas, ilgi turas uz ūdens virsmas.
Augsts saturs ir viegli усваиваемого proteīna nodrošina zivīm ātru un vienmērīgu izaugsmi, un pievienotu vitamīnu saglabā viņu veselību un aizsargā no slimībām un nelabvēlīgo ārējo faktoru iedarbību.
Pilns aminoskābju sastāvs novērš rašanos deficīta savā uzturā. Liels daudzums šķiedrvielu, uzlabo gremošanu un regulē vielmaiņu.

Tehniskie parametri:
Kategoria:
Akwarystyka
Waga opakowania:
2 kg - 4.9 kg
Jautāt par produktu

Ja iepriekš aprakstītais apraksts jums nav pietiekams, lūdzu, nosūtiet mums savu jautājumu par šo produktu. Mēs centīsimies atbildēt pēc iespējas ātrāk.

Dati tiek apstrādāti saskaņā ar konfidencialitātes politika. Iesniedzot tos, jūs piekrītat tās noteikumiem.

Ir nepieciešami lauki, kas atzīmēti ar zvaigznīti
Mūsu klientu viedokļi
Vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu pakalpojumus saskaņā ar Politika attiecībā uz sīkdatnēm. Pārlūkprogrammā varat norādīt glabāšanas vai piekļuves sīkdatnēm nosacījumus.
Es saprotu
pixel