MIKITA Columbus+karnitīns - vitamīnu-minerālu maisījums ar karnitīnu balodim 1 kg

  • MIKITA Columbus+karnitīns - vitamīnu-minerālu maisījums ar karnitīnu balodim 1 kg
ražotājs: Mikita
Produkta kods: 17913
3,18 €
/ gab.

Viegla preču atgriešana

Pirkt un pārbaudīt mierīgi mājās. Tās ietvaros 30 Jūs varat izstāties no līguma, nenorādot iemeslus.
Rādīt detaļas
30 dienas, lai atkāptos no līguma
Svarīgākais ir jūsu iepirkšanās apmierinātība. Jūs varat atgriezt no mums pasūtītos produktus 30 dienas, nenorādot iemeslu.
Nav stresa un neuztraucieties
Pateicoties integrācijai mūsu veikalā ar lētu atdevi no poļu pastu, jūs pērkat bez stresa un uztraukties, ka no nopirkto preču atgriešanās būs problemātiska.
Vienkāršs atgriešanas vednis
Visi atgriežas mūsu veikalā tiek apstrādāti ar vienkāršu atgriešanās vednis, kas dod jums iespēju nosūtīt mums atmaksājams paketi.

COLUMBUS + KARNITĪNS

 

Maisījums, vitamīnu-minerālu informācija baloži lidojumu un treniņiem.

 

Sastāvs 1000g ietver:

 

Vit. Bet -18000 j.m., vit. D3 - 3000 dž.m., vit. E-0,02 g, vit.K3-0,003 g, vit. B1 - 0,001 g, c vitamīnu. B2 - 0,006 g, vit. B6 – 0,001 g, c vitamīnu. B12-0,00003 g, jo nikotīns - 0,02 g, kalcija pantotenāts - 0,016 g, holīna hlorīds - 0,2 g, kalcija fosfāts - 200 mikrogrami, mangāns - 37,2 mg, jods - 0,45 mg, cinks - pat 13,32 mg, kobalta - 0,20 mg, dl-metionīns – 1 g, zaļumi garšas un smaržas - 10 g, karnitīns - 2,5 g.

 

Īpašības, iedarbība:

 

Paredzēts visu vecumu cilvēkiem, veidu un šķirņu baložus. COLUMBUS + KARNITĪNS-tas kompozīcija vitamīnu, makro - un mikroelementu, kas izstrādāta leņķī pieprasījuma baloži. Īpaši ieteicams lidojumu periods un treniņiem. Kas ietilpst maisījumā, karnitīns paaugstina organisma aerobo stabilitāti uz pūles, saglabā augstu darbaspēju skeleta, muskuļu un infarkta.

 

Pielietojums:

 

Maisījums ir jāiesniedz atsevišķās tvertnēs, pastāvīgi pieejamā, tā, lai putni paši kļūst viņas pēc individuāla pieprasījuma, vai jaukts ar barību.

 

Iepakojums:

 

1 kg

Tehniskie parametri:
Kategoria:
Dla ptaków
Rodzaj produktu:
Pokarm
Waga opakowania:
1 kg - 2 kg
Jautāt par produktu

Ja iepriekš aprakstītais apraksts jums nav pietiekams, lūdzu, nosūtiet mums savu jautājumu par šo produktu. Mēs centīsimies atbildēt pēc iespējas ātrāk.

Dati tiek apstrādāti saskaņā ar konfidencialitātes politika. Iesniedzot tos, jūs piekrītat tās noteikumiem.

Ir nepieciešami lauki, kas atzīmēti ar zvaigznīti
Mūsu klientu viedokļi
Vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu pakalpojumus saskaņā ar Politika attiecībā uz sīkdatnēm. Pārlūkprogrammā varat norādīt glabāšanas vai piekļuves sīkdatnēm nosacījumus.
Es saprotu
pixel