TROPICAL Pleco's Tabin - augu barība lielo sugu zālēdājiem 50 ml/30g

  • TROPICAL Pleco's Tabin - augu barība lielo sugu zālēdājiem 50 ml/30g
ražotājs: Tropical
Produkta kods: 18866
3,62 €
/ gab.

Viegla preču atgriešana

Pirkt un pārbaudīt mierīgi mājās. Tās ietvaros 30 Jūs varat izstāties no līguma, nenorādot iemeslus.
Rādīt detaļas
30 dienas, lai atkāptos no līguma
Svarīgākais ir jūsu iepirkšanās apmierinātība. Jūs varat atgriezt no mums pasūtītos produktus 30 dienas, nenorādot iemeslu.
Nav stresa un neuztraucieties
Pateicoties integrācijai mūsu veikalā ar lētu atdevi no poļu pastu, jūs pērkat bez stresa un uztraukties, ka no nopirkto preču atgriešanās būs problemātiska.
Vienkāršs atgriešanas vednis
Visi atgriežas mūsu veikalā tiek apstrādāti ar vienkāršu atgriešanās vednis, kas dod jums iespēju nosūtīt mums atmaksājams paketi.

ПЛЕЧО'STABIN
SATUR MILTUS NO OZOLA
BARĪBA AR SPIRULINĄ UN PIEVIENOJOT OZOLA LIELU ZBROJNIKÓW


ПЛЕЧО'STABIN – ar īpašu, pełnoporcjowy barība formā soczewkowatych, тонущих tabletes ar diametru 25 mm, paredzēta lielu zivju sugu, piem. Hypostomus plecostomus, no ģimenes zbrojnikowatych (Loricariidae). Ļauj pietuvināts dabiskam veids, kā barot, izmantojot lēnu истирание tabletes. Плечо'sTabin satur 36% Spirulina platensis – aļģu, доставляющих łatwostrawnego olbaltumvielu, dabīgo karotenoīdu, vitamīnu un mikroelementu, kā arī vielu, kas paaugstina noturību zivju pret slimībām. Papildinājums miltu no ozola labvēlīgi ietekmē gremošanas procesus un saglabā labā stāvoklī tipiski "drewnojady" no veidiem Baryancistrus, Panaque, kā arī sīkas veidi no veidiem Panaqolus un Peckoltia, kuru koksne ir neatņemama diētas sastāvdaļa. Sakarā ar augstas veiktspējas Плечо'sTabin īpaši ieteicams profesionāla заводчикам pārstāvju zbrojnikowatych, kā barība jaunās paaudzes mazuļu.

BAROŠANA: atkarībā no izmēra zivis un ganāmpulka, mest tvertnes, 1 vai vairāk tabletes. Nav przekarmiać.

Spēkbarības pełnoporcjowa dekoratīviem zivis. Sastāvs: jūras aļģes (tai skaitā Spirulina platensis min 36%), zivis un zivju produkti, graudaugi, augu proteīna ekstrakti, mīkstmieši un vēžveidīgie, gaļa un dzīvnieku izcelsmes produkti, raugs, augu izcelsmes produkti (ieskaitot milti no ozola minūtes. 1,0%), piens un piena produkti, eļļas un tauki, pārtikas materiāli minerālu izcelsmes. Piedevas: Vitamīni, pro-vitamīnu un ķīmiski skaidri noteiktas vielas ar līdzīgu darbības: vit. Un 20 800 dž.. pm/kg, vit. D3 1 140 j.. pm/kg, vit. E 70 mg/kg, vit. C 290 mg/kg mikroelementu Maisījumus: E1 dzelzs 23,6 mg/kg, E6 cinks 6,4 mg/kg, E5 mangāns 4,6 mg/kg, E4 varš 1,0 mg/kg, E2 joda 0,14 mg/kg, E8 selēns 0,14 mg/kg, E7 molibdēns 0,03 mg/kg, Е3 kobalts 0,007 mg/kg Lecitīns. Krāsvielas. Antioksidanti. Analītiskie komponenti: neapstrādāts proteīns 43,0%, eļļas un tauki, šķiedrvielas 5,0%, neapstrādātas šķiedrvielas 3,5%, mitrums 10,0%.

Satur zivju milti – nevar izmantot, lai barot atgremotājus.

Tehniskie parametri:
Kategoria:
Akwarystyka
Now on sale:
Wybrane akwaria -40%
Rodzaj produktu:
Pokarm dla rybek
Waga opakowania:
0 g - 200 g
Jautāt par produktu

Ja iepriekš aprakstītais apraksts jums nav pietiekams, lūdzu, nosūtiet mums savu jautājumu par šo produktu. Mēs centīsimies atbildēt pēc iespējas ātrāk.

Dati tiek apstrādāti saskaņā ar konfidencialitātes politika. Iesniedzot tos, jūs piekrītat tās noteikumiem.

Ir nepieciešami lauki, kas atzīmēti ar zvaigznīti
Mūsu klientu viedokļi
Vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu pakalpojumus saskaņā ar Politika attiecībā uz sīkdatnēm. Pārlūkprogrammā varat norādīt glabāšanas vai piekļuves sīkdatnēm nosacījumus.
Es saprotu
pixel