BIOFAKTOR Vitaminium E Protect - preparāts, baloži, 100 ml

  • BIOFAKTOR Vitaminium E Protect - preparāts, baloži, 100 ml
ražotājs: Biofaktor
Produkta kods: 19674
2,36 €
/ gab.

Viegla preču atgriešana

Pirkt un pārbaudīt mierīgi mājās. Tās ietvaros 30 Jūs varat izstāties no līguma, nenorādot iemeslus.
Rādīt detaļas
30 dienas, lai atkāptos no līguma
Svarīgākais ir jūsu iepirkšanās apmierinātība. Jūs varat atgriezt no mums pasūtītos produktus 30 dienas, nenorādot iemeslu.
Nav stresa un neuztraucieties
Pateicoties integrācijai mūsu veikalā ar lētu atdevi no poļu pastu, jūs pērkat bez stresa un uztraukties, ka no nopirkto preču atgriešanās būs problemātiska.
Vienkāršs atgriešanas vednis
Visi atgriežas mūsu veikalā tiek apstrādāti ar vienkāršu atgriešanās vednis, kas dod jums iespēju nosūtīt mums atmaksājams paketi.

Īpašības un iedarbība:
E vitamīns ir ļoti svarīga loma organismā. Regulē metabolismu, ogļhidrātiem, ekonomiku glikogenem, attīstību, reproduktīvo dziedzeru darbību, vielmaiņas un hormonu (odziaływanie uz priekšējo daļu hipofīzes un hipotalāma), stimulē antivielu veidošanos, darbojas odtruwająco vielmaiņu šūnu komponentu, novērš izmaiņas вырожденческое muskuļos un aknās. Izrāda spēcīgu antioksidanta iedarbību, stabilizējot izvairās no oksidācijas šūnu membrānu fosfolipīdu, fermenti. Stimulē seksuālo funkciju sistēmas: auglība, izaugsme un attīstība, olu, pareiza darbība, spermatozoīdu skaits, procentos apaugļošanas un wylęgowości, augstas izdzīvošana embriju. Cieši sadarbojas ar selēnu. Ir ietvertas premiksie aminoskābes ietekmē proteīnu metabolismu organismā.

Indikācijas:
Zāles lieto pie baložu, lai segtu deficītu vitamīna E. Īpaši ieteicams gadījumā, ja auglību vīriešiem un sievietēm (ierastās spontānie aborti, hypofunction olnīcu traucējumi ražošanas procesā spermatozoīdu, neauglība bez simptomiem, nevēlēšanās pārskatāmību, samazināt яйценоскости, miršana embriju, sliktu produkciju un zapładnialność olas), pie aknu saslimšanām (distrofija, martwice), bet laika posmā реконвалесценции pēc pārciestām slimībām, infekcijas un parazitāras, kā arī konstatētajiem pārkāpumiem sistēmā kustības, sirds-asinsvadu un nervu sistēmas deģenerāciju muskuļu mazspēja, sirds muskuļus, kustību koordinācijas traucējumi). E vitamīns būtu jāpiemēro arī ar pārtikas saindēšanos, kā arī izmaiņām kvalitātes barību. Preparāts uzlabo vielmaiņas procesus un novērš to rašanos deficīta neaizstājamās aminoskābes.

Devas:
Preparāts dot dzeramā ūdens daudzumā: 100 ml/ 400 l ūdens. Atkarībā no vajadzības devu var palielināt 2-3 reizes.

Derīguma termiņš:
24 mēneši.

Uzglabāšana:
Iekrāsotajā vietā istabas temperatūrā.

Tehniskie parametri:
Kategoria:
Dla ptaków
Rodzaj produktu:
Pokarm
Waga opakowania:
0 g - 200 g
Jautāt par produktu

Ja iepriekš aprakstītais apraksts jums nav pietiekams, lūdzu, nosūtiet mums savu jautājumu par šo produktu. Mēs centīsimies atbildēt pēc iespējas ātrāk.

Dati tiek apstrādāti saskaņā ar konfidencialitātes politika. Iesniedzot tos, jūs piekrītat tās noteikumiem.

Ir nepieciešami lauki, kas atzīmēti ar zvaigznīti
Mūsu klientu viedokļi
Vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu pakalpojumus saskaņā ar Politika attiecībā uz sīkdatnēm. Pārlūkprogrammā varat norādīt glabāšanas vai piekļuves sīkdatnēm nosacījumus.
Es saprotu
pixel