DR SEIDEL Flawitol, lai suņiem, - zāles, kas nostiprina muskuļus 400g

  • DR SEIDEL Flawitol, lai suņiem, - zāles, kas nostiprina muskuļus 400g
ražotājs: Dr Seidl
Produkta kods: 477
3,04 €
/ gab.

Viegla preču atgriešana

Pirkt un pārbaudīt mierīgi mājās. Tās ietvaros 30 Jūs varat izstāties no līguma, nenorādot iemeslus.
Rādīt detaļas
30 dienas, lai atkāptos no līguma
Svarīgākais ir jūsu iepirkšanās apmierinātība. Jūs varat atgriezt no mums pasūtītos produktus 30 dienas, nenorādot iemeslu.
Nav stresa un neuztraucieties
Pateicoties integrācijai mūsu veikalā ar lētu atdevi no poļu pastu, jūs pērkat bez stresa un uztraukties, ka no nopirkto preču atgriešanās būs problemātiska.
Vienkāršs atgriešanas vednis
Visi atgriežas mūsu veikalā tiek apstrādāti ar vienkāršu atgriešanās vednis, kas dod jums iespēju nosūtīt mums atmaksājams paketi.


Pielietojums

Flawitol ar HMB aktīviem suņiem pozitīvi ietekmē lielumu un muskuļu darbību. Papildinājums HMB paātrina procesu transformācijas enerģijas, kas dod enerģijas avots, kas nepieciešama laikā, paaugstināta pūles, uzlabojot fiziskās spējas un veicina organisma atjaunošanos. Regulāra ieviešana produkta palielina masu un muskuļu izturību, kā arī samazina taukaudu daudzums organismā.
Ieteikumi

Ikdienas lietošanai suņiem ar augstu kustību aktivitāti, kā arī suņiem medību un dienesta
Devas

1 mērkausiņš (10 g)/8 kg, ½ karotes uz 5 kg ķermeņa masas
Aktīvās sastāvdaļas

Sastāvā esošais preparātu HMB (3-hidroksi-3-metylomaślan) uzlabo fiziskās spējas un veicina muskuļu reģenerāciju pēc nogurums. HMB ir viena no nedaudzajām esošajām vielām, kas efektīvi aizsargā muskuļu šūnas no bojājumiem, ko izraisa pārmērīgu piepūli. Pateicoties saturu preparātā HMB muskuļu aktīvās suņi ir pasargātas no sekām, pārslodze un ļoti ātri atjaunojas. Rezultāti pētījumiem, kas veikti suņiem tālsatiksmes norāda uz to, ka ļoti fiziska slodze nerada suņiem, kas saņem HMB izaugsmes aktivitāti plazmā креатинкиназы, kas ir visbiežāk pielietojams rādītājs mērā powysiłkowego bojāts muskuļu.

Sastāvs uz 1 mērkrūzi pulvera

Kalcijs 1298,74 mg, Fosfors 932,09 mg, Magnijs 3,78 mg, - Vara 436,59 mikrogrami, Jods 75,64 μg, dzelzs 6,52 mg, Selēns 14,18 mikrogrami, Cinks 4,5 mg, Vitamīns A 472,5 IµG, D Vitamīns 52,9 IµG, E Vitamīns 3 IµG, Vitamīns B1 132 mcg, Vitamīns B2 302 mcg, Vitamīns B6-151 mcg, Vitamīns B12 3,02 kg, pantotēnskābe (Vit. B5) 1,2 mg, Biotīns (Vit. H) 12 μg, folijskābe 35,91 kg, Holīna (Vit. B4) 40 mg, HMB 80 mg, Raugs-450 mg, Flavonoīdus 20 mg
Iepakojums

400gr, 2кг
 


Tehniskie parametri:
Kategoria:
Dla psa
Zastosowanie:
Układ mięśniowy
Rodzaj produktu:
Witaminy i odżywki
Waga opakowania:
200 g - 499 g
Jautāt par produktu

Ja iepriekš aprakstītais apraksts jums nav pietiekams, lūdzu, nosūtiet mums savu jautājumu par šo produktu. Mēs centīsimies atbildēt pēc iespējas ātrāk.

Dati tiek apstrādāti saskaņā ar konfidencialitātes politika. Iesniedzot tos, jūs piekrītat tās noteikumiem.

Ir nepieciešami lauki, kas atzīmēti ar zvaigznīti
Mūsu klientu viedokļi
Vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu pakalpojumus saskaņā ar Politika attiecībā uz sīkdatnēm. Pārlūkprogrammā varat norādīt glabāšanas vai piekļuves sīkdatnēm nosacījumus.
Es saprotu
pixel