BAYER Advantix suņiem no 25-40kg 4,0 ml pipete

  • BAYER Advantix suņiem no 25-40kg 4,0 ml pipete
ražotājs: Bayer
Produkta kods: 526
23,44 €
/ gab.

Viegla preču atgriešana

Pirkt un pārbaudīt mierīgi mājās. Tās ietvaros 30 Jūs varat izstāties no līguma, nenorādot iemeslus.
Rādīt detaļas
30 dienas, lai atkāptos no līguma
Svarīgākais ir jūsu iepirkšanās apmierinātība. Jūs varat atgriezt no mums pasūtītos produktus 30 dienas, nenorādot iemeslu.
Nav stresa un neuztraucieties
Pateicoties integrācijai mūsu veikalā ar lētu atdevi no poļu pastu, jūs pērkat bez stresa un uztraukties, ka no nopirkto preču atgriešanās būs problemātiska.
Vienkāršs atgriešanas vednis
Visi atgriežas mūsu veikalā tiek apstrādāti ar vienkāršu atgriešanās vednis, kas dod jums iespēju nosūtīt mums atmaksājams paketi.

Kvalitatīvo un kvantitatīvo sastāvu:
aktīvās vielas: imidakloprid un permetrīns; 1 ml šķīduma satur 100 mg imidaklopridu un 500 mg permetrīns.

Zāļu forma:
šķīdums ārīgai lietošanai (Spot-on) pipetach

Indikācijas:
profilakse un cīņa ar infestacji ērču (ixodes Ricinus, Rhipicephalus sanguineus, Variabilis spp.) kā arī blusu (Ctenocephalides spp.) suņiem, kā arī отпугиватели odi un длинноусых (Phlebotomus sp.). Var izmantot arī kā elementu terapiju alerģisku krāmu dermatīts (APZS).

Pielietošanas veids un devas:
ieteicamā minimālā deva ir 10 mg/kg ķermeņa masas imidaklopridu un 50 mg/kg ķermeņa masas permetrīns. Tikai uzklāšanai uz ādas. Vienreizēja lietošana novērš turpmāko infestacji ērces un blusas četru nedēļu laikā, kas mazina risku saslimt ar slimībām, kas nav seksuāli. Atkārtota infestacja saistīta ar advent ieskauj dzīvnieku jaunas blusas var ilgt sešas nedēļas vai ilgāk pēc ārstēšanas sākuma. Šādā gadījumā var būt nepieciešams vairāk nekā tad, ja однократном lietojot narkotikas, atkarībā no tā, cik parazītu vidē. Lai apgrūtinātu pchłom esība vidē, ieteicams lietot līdzekļus, kuru mērķis ir cīnīties pieaugušām blusām un tā attīstības stadijā, jo jāpapildina ar dzīvnieku. Vienreizējās lietošanas ārstēšana sniedz redzamu efektu отпугиватель pret knišļu bari un odi četru nedēļu laikā, samazinot risku saslimt ar slimībām, kas nav seksuāli. Preparāts saglabā efektivitāti pēc mitrināšanas vilnas, kas ir dzīvnieku. Tomēr gadījumā, ja bieža kontakta ar ūdeni, var būt nepieciešama atkārtota preparāta uzklāšana, atkarībā no tā, vai эктопаразитов ieskauj dzīvniekiem. Tādā gadījumā nav ieteicams lietot zāles biežāk, nekā reizi nedēļā. Ja nepieciešams, mazgāt suni ar šampūnu, ir ieteicams to darīt pirms pieteikšanās preparāta vai, vismaz, nedēļu pēc to uzstādīšanas, lai izvairītos no nepieciešamības atkārtot procedūru.

Kontrindikācijas:
nelietot kucēniem, jaunākiem par 7 nedēļu vecuma; nedrīkst lietot kaķiem; nav kontrindikāciju lietošanai grūtniecības un laktācijas periodā.

Blakusparādības:
retos gadījumos var rasties suņiem, īslaicīgi paaugstināts ādas jūtīgums (tai skaitā ar tādiem simptomiem kā nieze un eritēma ievadīšanas vietā) un osowiałość.

Brīdinājumi īpaši:
Jāievēro piesardzība, lai izvairītos no saskares satura ar pipeti ar acīm, vai ar galvu suns, kuram piemēro preparāts. Uzmanieties, lai produkts būtu norādīts pareizs ceļš, kā aprakstīts daļas (devas). Jo īpaši, nedrīkst pieļaut wylizywania vietas preparāta ievadīšanas dzīvnieku ārstēšanai, vai citi dzīvnieki, ar kuriem sazināties. Ņemot vērā specifiskās īpatnības, fizioloģiskās un trūkst spēju absorbēt daži savienojumi, produktu nedrīkst lietot kaķiem. Šis produkts var būt nopietna un kaitīgo ietekmi
gadījumā, ja, izmantojot pie kaķa, vai nokļūst viņa kaķis wylizującego suni, kurai tikko tika lietots preparāts. Ja ir bijuši tādi apstākļi, nekavējoties sazināties ar veterināro ārstu.

Tehniskie parametri:
Wersja:
BAYER Advantix dla psów od 25 do 40kg pipeta 4x4,0ml
Kategoria:
Dla psa
Rodzaj produktu:
Witaminy i odżywki
Zastosowanie:
Przeciwko kleszczom i pasożytom
Ważne::
Produkt OTC - Więcej informacji
Waga opakowania:
0 g - 200 g
Jautāt par produktu

Ja iepriekš aprakstītais apraksts jums nav pietiekams, lūdzu, nosūtiet mums savu jautājumu par šo produktu. Mēs centīsimies atbildēt pēc iespējas ātrāk.

Dati tiek apstrādāti saskaņā ar konfidencialitātes politika. Iesniedzot tos, jūs piekrītat tās noteikumiem.

Ir nepieciešami lauki, kas atzīmēti ar zvaigznīti
Mūsu klientu viedokļi
Vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu pakalpojumus saskaņā ar Politika attiecībā uz sīkdatnēm. Pārlūkprogrammā varat norādīt glabāšanas vai piekļuves sīkdatnēm nosacījumus.
Es saprotu
pixel