Grāmata "Melnais terjers krievu valoda" ed. Macot-Preses

  • Grāmata "Melnais terjers krievu valoda" ed. Macot-Preses
ražotājs: Mako Press
Produkta kods: 9723
2,20 €
/ gab.

Viegla preču atgriešana

Pirkt un pārbaudīt mierīgi mājās. Tās ietvaros 30 Jūs varat izstāties no līguma, nenorādot iemeslus.
Rādīt detaļas
30 dienas, lai atkāptos no līguma
Svarīgākais ir jūsu iepirkšanās apmierinātība. Jūs varat atgriezt no mums pasūtītos produktus 30 dienas, nenorādot iemeslu.
Nav stresa un neuztraucieties
Pateicoties integrācijai mūsu veikalā ar lētu atdevi no poļu pastu, jūs pērkat bez stresa un uztraukties, ka no nopirkto preču atgriešanās būs problemātiska.
Vienkāršs atgriešanas vednis
Visi atgriežas mūsu veikalā tiek apstrādāti ar vienkāršu atgriešanās vednis, kas dod jums iespēju nosūtīt mums atmaksājams paketi.

Nosaukums: "Melnais terjers krievu"
autors: Andrejs Kuncewcz, Joanna Милевска Кунцевич

izdevniecība: Macot-Preses

Krievu melnais terjers - jauna šķirne, kas radās pēc pasūtījuma. Kā iesaka šo grāmatu Savienības Prezidents kynologicznego Andrzej Mānija, tas ir pienākums katram, kas vēlas saistīt sevi ar šo šķirni iepazīties ar šo grāmatu, jo pat labākais kopa fotogrāfijas nav pilnīgas informācijas. Znajdziemu šeit zināšanas par šķirnes izcelsmi, kopšanai, grūtniecības un dzemdību, kucēna dzīves, barošanu, osobowoci suņi, mācību un šķirnes standarts, Ja runa ir par autoru, kā raksta priekšvārdā Andrejs Mānija, tas ir pieredzējuši kinologi,audzētāji un dresētāji. Viņi ir uzrakstījuši daudz vajadzīgu un gudru grāmatu.

Tehniskie parametri:
Kolor:
Czarny
Kategoria:
Dla psa
Waga opakowania:
0 g - 200 g
Jautāt par produktu

Ja iepriekš aprakstītais apraksts jums nav pietiekams, lūdzu, nosūtiet mums savu jautājumu par šo produktu. Mēs centīsimies atbildēt pēc iespējas ātrāk.

Dati tiek apstrādāti saskaņā ar konfidencialitātes politika. Iesniedzot tos, jūs piekrītat tās noteikumiem.

Ir nepieciešami lauki, kas atzīmēti ar zvaigznīti
Mūsu klientu viedokļi
Vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu pakalpojumus saskaņā ar Politika attiecībā uz sīkdatnēm. Pārlūkprogrammā varat norādīt glabāšanas vai piekļuves sīkdatnēm nosacījumus.
Es saprotu
pixel