Grāmata "Boxer" ed. Galaxy

  • Grāmata "Boxer" ed. Galaxy
ražotājs: Galaktyka
Produkta kods: 10616
Promocja: Kategoria Pies
2,23 €
/ gab.

Viegla preču atgriešana

Pirkt un pārbaudīt mierīgi mājās. Tās ietvaros 30 Jūs varat izstāties no līguma, nenorādot iemeslus.
Rādīt detaļas
30 dienas, lai atkāptos no līguma
Svarīgākais ir jūsu iepirkšanās apmierinātība. Jūs varat atgriezt no mums pasūtītos produktus 30 dienas, nenorādot iemeslu.
Nav stresa un neuztraucieties
Pateicoties integrācijai mūsu veikalā ar lētu atdevi no poļu pastu, jūs pērkat bez stresa un uztraukties, ka no nopirkto preču atgriešanās būs problemātiska.
Vienkāršs atgriešanas vednis
Visi atgriežas mūsu veikalā tiek apstrādāti ar vienkāršu atgriešanās vednis, kas dod jums iespēju nosūtīt mums atmaksājams paketi.

PIRKT VAI SAŅEMT MŪSU VEIKALĀ

Jūs varat pārbaudīt, vai prece ir pieejama noliktavā vai pasūtīt to tiešsaistē un uzņemt veikalā.
Pārbaudiet pieejamību

Autors: Kolektīvs Oven Dierer
Tulkojums: Iza Olejniczak, Pāvils Boniecki
Foto: vairāk nekā 100 krāsu fotogrāfijas

Stāsts bokseris aizsākās tālu atpakaļ. Tāpat kā buldogs vai mastyf, nāk no viduslaiku бойцовых suņiem. Viens no tiem, kas nāk ar teritorijas mūsdienu Beļģijā, tautā saukta tad dławicielem barbanckim, tiek uzskatīts, kopā ar buldogu, sencis mūsdienu bokseris...

Grāmata, kuru mēs atdodam tikai rokas Lasītājs, nav pretenziju pret to, akts par zināšanu par pingvīns-bokseris. Ja mēs vēlējāmies noslēgt šeit ir visa informācija, kas nodarbojas ar šo šķirnes, būtu izdrukāt ne mazāk kā 500 lapas....Īsumā rezumējot, mēs piedāvājam vēsturi bokseris, šķirnes standarts un argumenti par un pret pieder šī suņa. Lasītājs atradīs nepieciešamo informāciju par uzturu un veidošanu, kā arī svarīgākās ziņas no vairošanās jomā. Nobeigumā ir sniegtas rekomendācijas par ādas kopšanai un veselībai, kā arī tipiski šai šķirnei slimību un vajadzībām. Ieteicams, tomēr, neskatoties uz to visu, lai nav aprobežoties tikai izlasīt šo grāmatiņu - ir vērts pielikt pūles, lai kļūtu par Suņa īpašniekam Ideālu, ko ir iespējams sasniegt pateicoties atbilstošu audzināšanu, kursiem un mācībām.

Formāts: 15 x 21 cm
Lappušu skaits: 64
Iesējums: mīksts
Papīrs: ofseta
Izlaiduma gads: 2006
Izdevums: II
EAN: 9 788387 918194
ISBN: 83-87914-81-9

Tehniskie parametri:
Kategoria:
Dla psa
Waga opakowania:
200 g - 499 g
Jautāt par produktu

Ja iepriekš aprakstītais apraksts jums nav pietiekams, lūdzu, nosūtiet mums savu jautājumu par šo produktu. Mēs centīsimies atbildēt pēc iespējas ātrāk.

Dati tiek apstrādāti saskaņā ar konfidencialitātes politika. Iesniedzot tos, jūs piekrītat tās noteikumiem.

Ir nepieciešami lauki, kas atzīmēti ar zvaigznīti
Mūsu klientu viedokļi
Vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu pakalpojumus saskaņā ar Politika attiecībā uz sīkdatnēm. Pārlūkprogrammā varat norādīt glabāšanas vai piekļuves sīkdatnēm nosacījumus.
Es saprotu
pixel