gāmata "Labradors" ed. Galaxy

  • gāmata "Labradors" ed. Galaxy
ražotājs: Galaktyka
Produkta kods: 10627
2,17 €
/ gab.

Viegla preču atgriešana

Pirkt un pārbaudīt mierīgi mājās. Tās ietvaros 30 Jūs varat izstāties no līguma, nenorādot iemeslus.
Rādīt detaļas
30 dienas, lai atkāptos no līguma
Svarīgākais ir jūsu iepirkšanās apmierinātība. Jūs varat atgriezt no mums pasūtītos produktus 30 dienas, nenorādot iemeslu.
Nav stresa un neuztraucieties
Pateicoties integrācijai mūsu veikalā ar lētu atdevi no poļu pastu, jūs pērkat bez stresa un uztraukties, ka no nopirkto preču atgriešanās būs problemātiska.
Vienkāršs atgriešanas vednis
Visi atgriežas mūsu veikalā tiek apstrādāti ar vienkāršu atgriešanās vednis, kas dod jums iespēju nosūtīt mums atmaksājams paketi.

Autors: Komanda Over Dieren
Tulkojums: Anna un Miroslavs Redliccy
Foto: apm. 10 krāsu fotogrāfijas

Labradors rietriever sitas tagad daudzās valstīs rekordus popularitāti. Pateicoties savai ērtajai raksturā, vienmēr maigajam rīcību pret bērniem un mūžīgo vēlmi radīt prieku savam īpašniekam. Šī īpatnība rada arī tas, ka labradors ir lieliska medību suni, vairāk - iespējams, labākais aporterem. (...) Šodien labradors pilnībā vēl citas funkcijas. Pateicoties brīnišķīgajiem węchowi un kaislību pret darbu, veiksmīgi apmācīts, lai atklātu narkotiku un palīdzību cilvēkiem ar invaliditāti. Var arī būt jūsu uzticams ceļvedis akls un suni glābšanas margai...

Grāmata, kuru mēs atdodam tikai rokas Lasītājs, nav pretenziju pret to, kods zināšanas par labradorze. Ja mēs vēlējāmies noslēgt šeit ir visa informācija, kas nodarbojas ar šo šķirnes, būtu izdrukāt ne mazāk kā 500 lapas....Īsumā rezumējot, mēs piedāvājam vēsturi labradora, šķirnes standarts un argumenti par un pret pieder šī suņa. Lasītājs atradīs nepieciešamo informāciju par uzturu un veidošanu, kā arī svarīgākās ziņas no vairošanās jomā.
Nobeigumā ir sniegtas rekomendācijas par ādas kopšanai un veselībai, kā arī tipiski šai šķirnei slimību un vajadzībām. Ieteicams, tomēr, neskatoties uz to visu, lai nav aprobežoties tikai izlasīt šo grāmatiņu - ir vērts pielikt pūles, lai kļūtu par Suņa īpašniekam Ideālu, ko ir iespējams sasniegt pateicoties atbilstošu audzināšanu, kursiem un mācībām.

Formāts: 15 x 21 cm
Lappušu skaits: 64
Iesējums: mīksts
Papīrs: mel
Izlaiduma gads: 2006
EAN: 9 788389 896087
ISBN: 83-898996-08-7

Tehniskie parametri:
Kategoria:
Dla psa
Waga opakowania:
200 g - 499 g
Jautāt par produktu

Ja iepriekš aprakstītais apraksts jums nav pietiekams, lūdzu, nosūtiet mums savu jautājumu par šo produktu. Mēs centīsimies atbildēt pēc iespējas ātrāk.

Dati tiek apstrādāti saskaņā ar konfidencialitātes politika. Iesniedzot tos, jūs piekrītat tās noteikumiem.

Ir nepieciešami lauki, kas atzīmēti ar zvaigznīti
Mūsu klientu viedokļi
Vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu pakalpojumus saskaņā ar Politika attiecībā uz sīkdatnēm. Pārlūkprogrammā varat norādīt glabāšanas vai piekļuves sīkdatnēm nosacījumus.
Es saprotu
pixel