Grāmata "Rotveilers" ed. Galaxy

  • Grāmata "Rotveilers" ed. Galaxy
ražotājs: Galaktyka
Produkta kods: 10630
Promocja: Kategoria Pies
2,23 €
/ gab.

Viegla preču atgriešana

Pirkt un pārbaudīt mierīgi mājās. Tās ietvaros 30 Jūs varat izstāties no līguma, nenorādot iemeslus.
Rādīt detaļas
30 dienas, lai atkāptos no līguma
Svarīgākais ir jūsu iepirkšanās apmierinātība. Jūs varat atgriezt no mums pasūtītos produktus 30 dienas, nenorādot iemeslu.
Nav stresa un neuztraucieties
Pateicoties integrācijai mūsu veikalā ar lētu atdevi no poļu pastu, jūs pērkat bez stresa un uztraukties, ka no nopirkto preču atgriešanās būs problemātiska.
Vienkāršs atgriešanas vednis
Visi atgriežas mūsu veikalā tiek apstrādāti ar vienkāršu atgriešanās vednis, kas dod jums iespēju nosūtīt mums atmaksājams paketi.

Autors: Komanda Over Dieren
Tulkojums: Anna Redlicka
Oriģinālnosaukums: de Rotveilers
Foto: apm. 100 krāsainas fotogrāfijas

"<> Parole, tas kopā ar šķirnei jau sen, un tas var būt mazliet atturēt, bet, protams, ir labi pamatota. Rotveilers ir suns ar ļoti specifiska, un ne vienmēr ir viegls raksturs. Lielākā personība apvienojumā ar izturīgu konstrukciju un spēku noved pie tā, ka šis suns ir vajadzīga ļoti ieņemt īpašnieka. (...) Rotveilers-tas ir daudz vairāk, nekā vienkārši ir vidēja lieluma suns ar masveida formā. Viņš ir ļoti gudrs, ārkārtīgi uzticīgs savam saimniekam, ir spējīga smagā darbā, paklausīgs un pārvilka. Ядреной un spēcīgu izgatavošanā, atšķiras ar lielisku izturību. Nav viegli izvest no līdzsvara. Pateicoties savai izpētes un apguves rotveilers ir nepārspēts suns aizsardzības, stróżującym un lielisks kompanjons cilvēkam. Pēc dabas ir draudzīgi attiecas uz mazajiem dzīvniekiem un bērniem, ar kuriem labprāt spēlē. Rotveilers ir suns, uzticamu darbību: labi var atšķirt, kad ir jautri, un, kad pēc pienākumus. Peldēšana, lekšana, kāpšana – visā var būt čempions. Viegli mācās, un nodots īpašniekam un noteikumi paklausīgs. Jebkurā situācijā, tomēr, nevar būt nedroši sevī, ne lękliwy. Šis suns ir ideāls, uz pagalmu, lai ne tikai saglabātu to, kas tur pie ķēdes ..."

Grāmata, kuru mēs atdodam tikai rokas Lasītājs, nav pretenziju pret to, kods zināšanas par rottweilerze. Ja mēs vēlējāmies noslēgt šeit ir visa informācija, kas nodarbojas ar šo šķirnes, būtu izdrukāt ne mazāk kā 500 lapas....Īsumā rezumējot, mēs piedāvājam vēsturi rotveilers, šķirnes standarts un argumenti par un pret pieder šī suņa. Lasītājs atradīs nepieciešamo informāciju par uzturu un veidošanu, kā arī svarīgākās ziņas no vairošanās jomā.
Nobeigumā ir sniegtas rekomendācijas par ādas kopšanai un veselībai, kā arī tipiski šai šķirnei slimību un vajadzībām. Ieteicams, tomēr, neskatoties uz to visu, lai nav aprobežoties tikai izlasīt šo grāmatiņu - ir vērts pielikt pūles, lai kļūtu par Suņa īpašniekam Ideālu, ko ir iespējams sasniegt pateicoties atbilstošu audzināšanu, kursiem un mācībām.

Formāts: 15 x 21 cm
Lappušu skaits: 64
Iesējums: mīksts
Papīrs: mel
Izlaiduma gads: 2005
ISBN: 83-87914-93-2

Tehniskie parametri:
Kategoria:
Dla psa
Rasa:
Rottweiler
Waga opakowania:
200 g - 499 g
Jautāt par produktu

Ja iepriekš aprakstītais apraksts jums nav pietiekams, lūdzu, nosūtiet mums savu jautājumu par šo produktu. Mēs centīsimies atbildēt pēc iespējas ātrāk.

Dati tiek apstrādāti saskaņā ar konfidencialitātes politika. Iesniedzot tos, jūs piekrītat tās noteikumiem.

Ir nepieciešami lauki, kas atzīmēti ar zvaigznīti
Mūsu klientu viedokļi
Vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu pakalpojumus saskaņā ar Politika attiecībā uz sīkdatnēm. Pārlūkprogrammā varat norādīt glabāšanas vai piekļuves sīkdatnēm nosacījumus.
Es saprotu
pixel