Grāmata "Shar-pei" ed. Galaxy

  • Grāmata "Shar-pei" ed. Galaxy
ražotājs: Galaktyka
Produkta kods: 10631
Promocja: Kategoria Pies
1,91 €
/ gab.

Viegla preču atgriešana

Pirkt un pārbaudīt mierīgi mājās. Tās ietvaros 30 Jūs varat izstāties no līguma, nenorādot iemeslus.
Rādīt detaļas
30 dienas, lai atkāptos no līguma
Svarīgākais ir jūsu iepirkšanās apmierinātība. Jūs varat atgriezt no mums pasūtītos produktus 30 dienas, nenorādot iemeslu.
Nav stresa un neuztraucieties
Pateicoties integrācijai mūsu veikalā ar lētu atdevi no poļu pastu, jūs pērkat bez stresa un uztraukties, ka no nopirkto preču atgriešanās būs problemātiska.
Vienkāršs atgriešanas vednis
Visi atgriežas mūsu veikalā tiek apstrādāti ar vienkāršu atgriešanās vednis, kas dod jums iespēju nosūtīt mums atmaksājams paketi.

PIRKT VAI SAŅEMT MŪSU VEIKALĀ

Jūs varat pārbaudīt, vai prece ir pieejama noliktavā vai pasūtīt to tiešsaistē un uzņemt veikalā.
Pārbaudiet pieejamību

Autors: Komanda Over Dieren
Tulkojums: Anna un Miroslavs Redliccy
Foto: apm. 100 krāsainas fotogrāfijas

Shar-pei ir mierīgs suns, kompaktu dizainu un kvadrāta formā. Vecumā szczenięcym visu izžuvušā, bet ar laiku izaug līdz tās ir pārāk liels ādas un mazas grumbas paliek tikai uz galvas un skausta. Šie suņi ir divu veidu, kas atšķiras formas purnu, par vairāk vai mazāk izglītoti, dažreiz tieši obrzmiałych faflach. Nosaukums šķirnes nozīmē tikai to, ka "smilšu āda", kas attiecas uz matu struktūrā; tas būtu cieta un sīksta, bez pavilnas. Vilna darbojas divos variantos - tā saukto "конской", ir ļoti sīva, un "szczotkowatej", kas ir nedaudz maigāks. Shar-pei atšķiras intelektu, pieķeršanās saimniekam un mīl bērnus, tāpēc ir ideāli piemērots kompanjons ģimenes...

Grāmata, kuru mēs atdodam tikai rokas Lasītājs, nav pretenziju pret to, kods zināšanas par shar-pei. Ja mēs vēlējāmies noslēgt šeit ir visa informācija, kas nodarbojas ar šo šķirnes, būtu izdrukāt ne mazāk kā 500 lapas....Tomēr, mēs esam mēģinājuši saspiestā veidā ir iekļautas ziņas, svarīgākais nākotnes vai pašreizējo īpašnieku shar-pei, kas palīdzēs viņam ieņemt viņiem atbildīgi. Mūsu bukletā mēs iekļāvām šķirnes vēsturi, tās standarts, priekšrocības un trūkumus, kas saistīti ar pirkšanu viņas pārstāvis. Lasītājs atradīs arī nepieciešamo informāciju par uztura pamatiem audzināšanas un vairošanos.
Nobeigumā ir sniegtas rekomendācijas par ādas kopšanai un veselībai, kā arī tipiski šai šķirnei slimību un vajadzībām. Ieteicams, tomēr, neskatoties uz to visu, lai nav aprobežoties tikai izlasīt šo grāmatiņu - ir vērts pielikt pūles, lai kļūtu par Suņa īpašniekam Ideālu, ko ir iespējams sasniegt pateicoties atbilstošu audzināšanu, kursiem un mācībām.

Formāts: 15 x 21 cm
Lappušu skaits: 64
Iesējums: mīksts
Papīrs: ofseta
Izlaiduma gads: 2006
Izdevums: II
EAN: 9 788387 914790
ISBN: 83-87914-79-7

Tehniskie parametri:
Kategoria:
Dla psa
Waga opakowania:
200 g - 499 g
Jautāt par produktu

Ja iepriekš aprakstītais apraksts jums nav pietiekams, lūdzu, nosūtiet mums savu jautājumu par šo produktu. Mēs centīsimies atbildēt pēc iespējas ātrāk.

Dati tiek apstrādāti saskaņā ar konfidencialitātes politika. Iesniedzot tos, jūs piekrītat tās noteikumiem.

Ir nepieciešami lauki, kas atzīmēti ar zvaigznīti
Mūsu klientu viedokļi
Vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu pakalpojumus saskaņā ar Politika attiecībā uz sīkdatnēm. Pārlūkprogrammā varat norādīt glabāšanas vai piekļuves sīkdatnēm nosacījumus.
Es saprotu
pixel