Grāmata "Aizmirsto valodu suņiem" ed. Galaxy

  • Grāmata "Aizmirsto valodu suņiem" ed. Galaxy
ražotājs: Produkt archiwalny
Produkta kods: 10638
5,01 €
/ gab.

Viegla preču atgriešana

Pirkt un pārbaudīt mierīgi mājās. Tās ietvaros 30 Jūs varat izstāties no līguma, nenorādot iemeslus.
Rādīt detaļas
30 dienas, lai atkāptos no līguma
Svarīgākais ir jūsu iepirkšanās apmierinātība. Jūs varat atgriezt no mums pasūtītos produktus 30 dienas, nenorādot iemeslu.
Nav stresa un neuztraucieties
Pateicoties integrācijai mūsu veikalā ar lētu atdevi no poļu pastu, jūs pērkat bez stresa un uztraukties, ka no nopirkto preču atgriešanās būs problemātiska.
Vienkāršs atgriešanas vednis
Visi atgriežas mūsu veikalā tiek apstrādāti ar vienkāršu atgriešanās vednis, kas dod jums iespēju nosūtīt mums atmaksājams paketi.

Autors:Jen Феннелл
Tulkojums: Anna Bazel
Nosaukums oriģināls: The Dog Klausītājs

JEN ФЕННЕЛЛ ir neticami dāvana, kas izraisa apbrīnu un sajūsmu visiem suņu mīļotājiem. Ir zināms ko selekcionārs, kam ir daudzi panākumi vairākos nozīmīgos un prestižās izstādēs, ar Londonas Crufts priekšgalā. Pēdējā laikā tās ir neparastas pieejas metode pret suņiem, jo īpaši tiem, kas rada problēmas, kā arī piedalīties programmās radio un televīzijas sagādāja viņai daudz karstākie atbalstītāji.

Stāsts YANG ne tikai rosina uz rīcību, bet arī parausta plecus. Savā grāmatā viņš apraksta to traģisko nāvi viņas pašas suns, kas man lika meklēt alternatīvu metodi plaši izmanto metodes "piespiedu psłuszeństwa". Vadoties pēc, pirmkārt, izpratni par valodas, kurās runā vilki un suņi barā, JAN izstrādājis savu metodi, lai atrisinātu problēmas, bieži rodas starp suni un viņu aizbildņiem. Pamatojoties uz daudzajiem piemēriem parāda, kā pati mācījos, lai nodibinātu kontaktu ar labāko draugu, cilvēku, un pārliecina, ka katrs no mums spēj darīt. Viņas grāmata-tas ir unikāls katalogs, kas, bez šaubām, ir apburt visiem īpašniekiem un suņu mīļotājiem.

Formāts: 17,50 x 24,50 cm
Lappušu skaits: 224
Saistoši: hardcover
Papīrs: ofseta
Izlaiduma gads: 2001
Jautājums: IV
EAN: 9 788387 914394
ISBN: 83-87914-39-8

Tehniskie parametri:
Kategoria:
Dla psa
Waga opakowania:
200 g - 499 g
Jautāt par produktu

Ja iepriekš aprakstītais apraksts jums nav pietiekams, lūdzu, nosūtiet mums savu jautājumu par šo produktu. Mēs centīsimies atbildēt pēc iespējas ātrāk.

Dati tiek apstrādāti saskaņā ar konfidencialitātes politika. Iesniedzot tos, jūs piekrītat tās noteikumiem.

Ir nepieciešami lauki, kas atzīmēti ar zvaigznīti
Mūsu klientu viedokļi
Vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu pakalpojumus saskaņā ar Politika attiecībā uz sīkdatnēm. Pārlūkprogrammā varat norādīt glabāšanas vai piekļuves sīkdatnēm nosacījumus.
Es saprotu
pixel